Arab-Venus
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש W6w20050421014505159d978521d

اذا قمت بالتسجيل عزيزى/تى الزائر/ة قم بتفعيل عضويتك بالضغط علي رابط التفعيل في رسالة خاصة ترسلها ادارة الموقع الي بريدك الاليكترونى ... ولتصفح أفضل ننصح باستخدام متصفح فايرفوكس أو متصفح جوجل كروم

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

Arab-Venus
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש W6w20050421014505159d978521d

اذا قمت بالتسجيل عزيزى/تى الزائر/ة قم بتفعيل عضويتك بالضغط علي رابط التفعيل في رسالة خاصة ترسلها ادارة الموقع الي بريدك الاليكترونى ... ولتصفح أفضل ننصح باستخدام متصفح فايرفوكس أو متصفح جوجل كروم

Arab-Venus
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» قلبي يؤلمني
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالسبت 25 يوليو 2015 - 16:14 من طرف layaly

» حديث شريف
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 15:49 من طرف layaly

» لا داعى للحــــزن علي خـــــادع مفقـــ ــود
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:42 من طرف layaly

» حكمة تشريع الصوم
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:38 من طرف layaly

»  سجل عندك هذه بطاقتى الشخصية
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:34 من طرف layaly

»  أحدث ديكورات جبس 2015 للأسقف
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالسبت 27 يونيو 2015 - 6:15 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان و المترفون
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:09 من طرف مصرى وأفتخر

» من صام رمضان
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:09 من طرف مصرى وأفتخر

» فضائل الصيام
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:06 من طرف مصرى وأفتخر

» وصايا رمضانية
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:06 من طرف مصرى وأفتخر

» دروس من رمضان
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:04 من طرف مصرى وأفتخر

» تعلم فى رمضان
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:03 من طرف مصرى وأفتخر

» محفزات التغيير فى رمضان
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:02 من طرف مصرى وأفتخر

» فلسفة الصيام
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:01 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان وتجديد الذات
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:00 من طرف مصرى وأفتخر

» أحكام الصيام
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 14:59 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان والتليفزيون و ... انت
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 14:02 من طرف رحيق الجنة

» رمضان والمرأة المسلمة
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:42 من طرف رحيق الجنة

» رمضان طوال العام
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:37 من طرف رحيق الجنة

» رمضان الأخير
נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:32 من طرف رحيق الجنة

شارك هذه الصفحة
Share |
عدد الزائرين للموقع

נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש

נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש Empty נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש

مُساهمة من طرف كينان العرب الإثنين 11 أكتوبر 2010 - 16:26

פרק אני:

נובל הערכים התרבותיים של ריבוי זוגות של הנביא הקדוש
החשדות של המרגשים ביותר על שליח אללה, מוחמד הוא להיות נשוי למספר רב של נשים עלה על מספר מותר החוק האיסלאמי על כל המתפרעים המוסלמים לא מוצא את זה חשד או לא רוצה למצוא את החלק הפרשני של פקודה זו הוא אומר: (מוחמד הוא האיש תשוקה ..) ! בפרק זה תוכלו להפריך טיעון פגום, וכן להסיר את האשמה ממר נולד בנו של אדם, לרבות אם ירצה השם, יש לציין כי לצד העובדות ההיסטוריות, ואת הלגיטימיות של החלטות, לחשוף שקרים כאלה ולחשוף את הכזב.

הנושא הראשון:

העובדה שלו הנישואים של השלמות של האנושות שלו
זה שהוא מוסכם על ידי חכם שיתף פעולה על ידי צדיק כי הנישואין עבור גברים מבוגרים כמאל אינה מחסור, ואת הילדים כתוצאה וצאצאיהם אשר מודפס כל אדם על אהבתו ועל הגאווה, הוא אומר: {אנשים Zain אהבה רצונות של נשים בנים נערמים ערמות של כסף וזהב, סוסים Almsomp ובקר לעבד את תענוגות החיים ועל אלוהים יש לחזור הסופי טוב} (Al-Imran: 14) לפיכך, אנו הזכרים כל האנשים שבט של אנשים מתחתנים אם הגיע לסכום של גברים, והם נחשבים לא להתחתן איתם או לא מעריך את הנישואין חסר מלא, כמו גם דתות החלו אנשים להתחתן כאשר ישנם תנאים פיזיים המורל, ועל גבי אותם המשיך לשאת את הנביאים ואת שליחיו של הקב"ה אמר: {ואכן שלחנו שליחים לפניך, ונתן להם נשותיהם וילדיהם} (רעם: פסוק 38).

לכן הנישואים של שליח אללה מדריך מעשי לתחום האדם המושלם, שם נישא כשהגיע החמישי בת עשרים, גב 'חדיג' ה בינת אלוהים יברך אותם והתקבל תחת Aa'idh בן עבדאללה בן GATCO מת על להתחתן איתה לאחר Hala אבו bin Zurara תמימי, ואז הוא מת ולאחר מכן נשוי שליחו של אללה אחרי זה הראה לו אלוהים יברך אותם ביקש להינשא לו, כאשר ראתה את האיכויות של הרגל יקר אציל (1), ומיד שלחה אותו לומר: "דוד הו, אני רוצה אותך קרובי משפחה שלך Sttk באנשים שלך, טוב יצר והכנות של הדיבור שלך, והיה מרוצה עם אלוהים על ידי נשים יום של התיכון שיעורי Quraish ו הגדול ביותר של אלו היא כבוד גדול ורובם כסף, הוא הזכיר את השליח של אללה כדי דודיו, יצא עם דודו, חמזה בן עבדול Muttalib ודודו אבו שלו טאליב, עד שהם נכנסו על אביו Khuwaylid שלה Fajtboha אותו נשא אותה לאישה, והוא נותן לה את מסנג 'ר של סליל אללה העשרים, בהשתתפות החוזה של באנו האשם וראשי Mudar , והוא בירך השליח של אמא של חדיג 'ה המאמינים, אללה עשוי להיות מרוצה כשישה של הילד הם קאסם, עבדאללה, נייר זיינב, פטימה ואום כולת' ום, אבל הם לא של הנערים האחרים, אבל שלום מריה, הקופטית או איברהים עליו (2).

לא להתחתן עם אישה אחרת בחייו של חדיג 'ה, אלוהים יברך אותם, נשוי ואז מכה נערה Zama שחור היא בתולה כפי שהיה לפני מתחת סכראן בן עמר אחיו Suhail בן עמר, שהיגרו לחבש Vtnasr שם מת Vzojh כופר על ידי אביו Zama שלה Qays אבן, ולאחר מכן נישאה מאוחר יותר עיישה בינת אבי בכר, היו צעירים, לא לבנות אותו עד שהוא היגר לעיר, ולאחר מכן נישאו Hafsa בינת עומר אבן אל חטאב, התקבלה תחת Khniss bin Sahmi ונהרג בקרב, ונישאה לאחר מכן אום סלמה בינת אבי הבערות Makhzoumi, והתקבל כאשר אבו סלאמה בן עבד אל אסד, ולאחר מכן התחתן Zaynab בינת Khuzaymah או ענייה, ואת הנשיקה כאשר סל טפיל חארת bin Abdul Muttalib, ולאחר מכן נישאו בינת פטימה אל חארת 'בן אבי Dirar Alkhozaip של בני Almstaleg, והתקבל כאשר הבעלים של bin Safwan Almstgay, ולאחר מכן נישאה אום חביבה רמלה בינת אבו סופיאן והתקבל על סייח אללה בן עובייד, אחד חבש עולים להמיר את דתם לנצרות ומת, ולאחר מכן אשתו אלוהים Jahsh התקבלה תחת זאייד בן Haritha עבדים משוחררים של שליח אללה, ולאחר מכן נישאו בינת ספייה בן ביישן להטיף והתקבל בשלום בן Mashkam מכן Kenana בן אביב, ולאחר מכן בינת המשמח נשוי semilunar אל חארת היה לפניו כאשר אמיר בן עמר Thaqafi מכן אמיר אבו זוהיר, ולאחר מכן נישאו Sheraf בינת ח 'ליפה אל Kalbi, ומת לפני הנישואין המושלם, נשוי אז Aelchenaba בינת עמר Leptotrichia, מת כאשר איברהים אמר: "אם הוא היה נביא כפי שהוא מת בנו, התגרש, התחתן אז ילדה עגלת ג 'אבר Alklabp, כאשר הציג לו Astaazt מאלוהים Vvargaha, נשוי אז Zabian גבוהה המוסלמי, בנוי, ולאחר מכן משאיר אותה וחזר משפחתה לבאג היה, והוא יחול על שליח אללה Maariyah Shamoun אל, הקופטית Rehana בינת זאייד Alqrzhip.

נשותיהם של שליח אללה אמהות של המאמינים:

היה לי הכבוד של נשותיו שהיו הבעל הטוב Oadelh, וגרם להם אמהות אלוהים של כל המאמינים עד יום תחיית המתים, הוא אומר: {הנביא הראשון של המאמינים עצמם ואת נשותיו, אמהות} (מפלגות), כך שאללה אסר כדי להינשא להם, גם לאחר מותו של מסנג 'ר של R אללה אמר, אומר: {מה היה לך כי נפגע שליחו של אללה ולא להתחתן עם נשיו אחריו, אף פעם לא אמר: זה היה כאשר אלוהים גדול} (צדדים: פסוק 53).
הבית של הנביא הקדוש ואת בעיות בחיי הנישואין:

ביתו של אדם הנבואה כמו שאר הבתים נישאו מה שקורה השמחה והאושר להטביע של אהבה ורחמים {שהוא ברא בשבילך נשים מקרב לעצמכם מנוחה בהם לשים ביניכם חיבה ורחמים זה סימנים למי משקפים} (רומן: 21) ואת כבר מפלרטטת R Idhaghn ומשפחתו, כדי להזין את השמחה כדי להרגיז אותם.
עם זאת, זה היה קורה בעיות בביתו כגון העדר תחזוקה הולמת או להערכה, כמו גם את הקנאה בין שיתוף הנשים, נטישה או הגירושין, וכן הלאה, וכן האק צד מה קורה בבית של אדם טהור של הנבואה:
רחמים האימאם אל בוכרי הקב"ה של אלוהים: (ספר לנו יחיא אבן באקיר סיפר לנו על האריה עקיל אבן שיהאב אמר: מסופר על אבן עבדאללה אבן אבי השור מן עבדאללה בן עבאס, אללה עשוי להיות מרוצה ממנו: אני כל הזמן מקפיד לשאול את הגיל של שתי נשים שבעליהן הנביא, אשר אלוהים אמר להם: {בתשובה לאלוהים גיבשו לבבכם} (האיסור: פסוק 4) Vhjajt אותו מנוכי ותוקן עם Balidaop מדגיש בא ומזג מן הרחצה Alidaop אמרתי, הו, מפקד המאמינים של נשים על ידיו מנשותיהם של הנביא שאמר הקב"ה להם: {בתשובה לאלוהים גיבש לבבכם} הוא אמר:? "ווה אני מופתע שאתה, אבן מאזן, עאישה ו Hafsa,

לאחר מכן הוא קיבל את הגיל של השוק המודרני הוא אמר: אני לך ואת השכן שלי מן אנסאר לפח האומיית זייד, אחד של העיר Awali, והיינו Ntnob עד ימים לרדת הנביא ימים למטה, אם הסיח את דעתי מן החדשות באותו יום, ועל סוגיות אחרות, אם זה ירד לעשות כמוהו והיינו O אישה קדימות Quraish, אבל כאשר יש לנו את האוהדים אם אנשים היו מכים את נשותיהם Vtefq הנשים שלנו לקחת פסק זמן מן תומכי נשים בספרות צעק אל אשתי Vonkert כי Trajni היא אמרה: "לא מכחישים כי Orajek Phua אלוהים כי נשותיהם של שלום הנביא עליו כדי Iradjanh אף אחד מהם לוותר על אותו היום עד הלילה! Vovzni מאוכזב אמרתי לעשות אותם עם הגדולים, ולאחר מכן אספו את הבגדים שהיא באה Hafsa אמר: Hafsa Otagaill כל אחד ואחת מכם היום, שליחו של אללה עד הלילה? היא אמרה: "כן, אמרתי: מתוסכל ואבוד, Ovtomn כי הכעס של אלוהים כדי זעמו של Messenger Vthlkin שלו, לא Tcetkthrey שליחו של אללה ואת לא retrogressive במשהו לא Thjerih ו Asolini מה שנראה לך, אל תתפתו אם השכן שלך הוא Oodo לך ואני אוהב את שליח אללה רצה עיישה ודיברנו כי נעלי סאן Tnal עבור הפולשים לנו, חבר שלי התיישב על המשמרת שלו והוא חזר הערב פאפי פגע הוכה קשות ואמר: Onaim זה? Vvzaat יצא אליו ואמר דבר גדול קרה, אמרתי מה Ojaet סאן? הוא אמר: לא, אבל גדול יותר וארוך יותר מאשר שליחו של אללה גרוש נשותיו, אמר Hafsa דהה איבדו, אני חושב שזה עומד להיות,

אסף על הבגדים שלי והתפללתי את תפילת השחר עם הנביא שלו ספוג ואז להתרחק ממנו, שבו, כך לבכות הוא Hafsa אם אמרתי מה גורם לך לבכות? הזהרתי אותך אני Ulm Messenger Otalegkn של אלוהים? היא אמרה: "אני לא יודע שזה הוא, ב הקנקן, יצאתי באתי הפודיום אם סביב רהט בוכה קצת, ישב איתם קצת, המום ואז לפי מה שאני מוצא אני בא ספוג, שבה אמרתי שפחה של רשות השחור שלו לבקש בחיים, הוא הלך ודיבר אל הנביא ולאחר מכן יצא ואמר: Zkrtk שמרה על שקט אז פניתי עד התיישבתי עם לילה שלם, אשר על הבמה, ולאחר מכן המומים מה אני מוצא באתי כאמור כמו התיישבתי עם לילה שלם, אשר על הבמה, והיה המום ואז לפי מה שאני מוצא אני בא ילד אמרתי לבקש רשות לכל החיים, הוא הזכיר כמוהו, כשהוא ואני רוצה שום עניין אם הילד מדוע אמרתי: אז אתה השליח של אללה, העברתי לו הוא שוכב על החולות של המזרן, עם מיטה ובלי לו, השפיע על החול Bjunbh נשען על כרית של ממלא אדם לב,

זיהיתי את זה אז אני מבוסס: אישה גבוהה גרושים? הוא הרים את מבטו אלי ואמר לי: לא, אז אמרתי ואני המבוסס Stans: "הו שליח של אלוהים, אם היית רואה אותי ואת היינו אנשים של נשים קדימות קוריש, וכאשר יש לנו כמה אנשים היו מכים את נשותיהם, הוא הזכיר לצד הנביא, ואז אמרתי אם ראה אותי נכנס על Hafsa אמרתי לא להתפתות אם השכן שלך הוא Oodo אתה ואני אוהב את הנביא רצה עיישה, חייך שוב, התיישבתי כשראיתי אותו מחייך, ולאחר מכן העלה את חזותי בבית Phua שלו אלוהים, מה אני ראיתי כאשר משהו הוא עיוור הוא מוכן שלושה, אמרתי להתפלל לאלוהים Vliusa לעם שלך, את הפרסים הרומאים מורחבת על אותם ונתן את העולם, והם לא לעבוד את אלוהים, הוא נשען, הוא אמר: או נמצאים ספק אתה, אני השיח של האנשים זירז אותם Taibathm בחיים האלה, אני אומר, הוי שליח סליחה אללה בשבילי ואז להתרחק הנביא לשיחה שכאשר Ovsth Hafsa כדי עיישה, מי אמר מה אני בתוכם חודשים מעוצמת מה מצאתי אותם כאשר אללה נזף בו כשהלך 29 הוא נכנס על עיישה נכתבו על ידי עיישה אמר לו, אתה יכול להישבע שלא להיכנס חודש ואנחנו בוודאי שאנחנו עשרים ותשע, למעט בלילה מוכנה! הנביא אמר: חודש 29 וזה היה חודש עשרים ותשע, היא אמרה: הפסוק שעושה בחירה החלה האישה הראשונה שלי אמר: "אני זאקיר אתה לא אתה כי לא לזרז עד ההורה Tstomri, היא עשויה לדעת כי ההורים שלי לא היו Iomrani Pfrack, ולאחר מכן אמר: אללה אמר: {O הנביא, לספר נשיכם:! אם הרצון אתם את חיי העולם הזוהר שלה בא אז אבל אם אתם מחפשים אללה ושליחו ולא בעולם הבא, אללה הכין עבור עושי ביניכם גמול גדול} (מפלגות :28-29) כדי לומר: {רבה} אני : AVI זה ההורים Ostomr, אני רוצה אללה ושליחו ולא בעולם הבא, ולאחר מכן נשות טוב Vqln כגון עיישה) (1).

אולי הקוראן קונטיננטל עשוי להיות מופתע ותוהה על משמעות בהקשר של אליפות המודרני, ומשמעותו היא האזעקה כי נשותיהם של הנביא הוא טהור אללה עשוי להיות מרוצה עליהם בגיל עבור קבוצה של Masomat מלאכים מה קורה לנשים אחרות בחיי הנישואין שלהם ואת היחסים Baalathn שלהם, כאילו היו גם מה שנראה ממשל ומטרות מאחורי היה מסופר והגיוון שלהם.
זה, כמובן, רכשה את מסנג 'ר של R אללה נישואיו של שבטים שונים ועמים הפרופורציות באנשים יחסים נישואין, נפרד מהם הוא אחוז אל בעולמות אל אלוהים, להתפלל מוסלמים לורד Bmahbthm ולכבד אותן, ולהתפלל עבור אותם אחרי התפילה כל רחמים וסליחה ו ברכה מאלוהים, ההפרדה הו אללה, שלום וברכה להיות על מוחמד ועל המשפחה של מוחמד.
كينان العرب
كينان العرب

تـــاريخ التسجيـــل : 21/09/2010
التقييـــــم : 49884

- مواضيع مماثلة