Arab-Venus
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - W6w20050421014505159d978521d

اذا قمت بالتسجيل عزيزى/تى الزائر/ة قم بتفعيل عضويتك بالضغط علي رابط التفعيل في رسالة خاصة ترسلها ادارة الموقع الي بريدك الاليكترونى ... ولتصفح أفضل ننصح باستخدام متصفح فايرفوكس أو متصفح جوجل كروم

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

Arab-Venus
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - W6w20050421014505159d978521d

اذا قمت بالتسجيل عزيزى/تى الزائر/ة قم بتفعيل عضويتك بالضغط علي رابط التفعيل في رسالة خاصة ترسلها ادارة الموقع الي بريدك الاليكترونى ... ولتصفح أفضل ننصح باستخدام متصفح فايرفوكس أو متصفح جوجل كروم

Arab-Venus
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
بحـث

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» قلبي يؤلمني
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالسبت 25 يوليو 2015 - 16:14 من طرف layaly

» حديث شريف
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 15:49 من طرف layaly

» لا داعى للحــــزن علي خـــــادع مفقـــ ــود
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:42 من طرف layaly

» حكمة تشريع الصوم
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:38 من طرف layaly

»  سجل عندك هذه بطاقتى الشخصية
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالثلاثاء 7 يوليو 2015 - 9:34 من طرف layaly

»  أحدث ديكورات جبس 2015 للأسقف
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالسبت 27 يونيو 2015 - 6:15 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان و المترفون
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:09 من طرف مصرى وأفتخر

» من صام رمضان
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:09 من طرف مصرى وأفتخر

» فضائل الصيام
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:06 من طرف مصرى وأفتخر

» وصايا رمضانية
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:06 من طرف مصرى وأفتخر

» دروس من رمضان
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:04 من طرف مصرى وأفتخر

» تعلم فى رمضان
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:03 من طرف مصرى وأفتخر

» محفزات التغيير فى رمضان
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:02 من طرف مصرى وأفتخر

» فلسفة الصيام
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:01 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان وتجديد الذات
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 15:00 من طرف مصرى وأفتخر

» أحكام الصيام
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالجمعة 19 يونيو 2015 - 14:59 من طرف مصرى وأفتخر

» رمضان والتليفزيون و ... انت
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 14:02 من طرف رحيق الجنة

» رمضان والمرأة المسلمة
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:42 من طرف رحيق الجنة

» رمضان طوال العام
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:37 من طرف رحيق الجنة

» رمضان الأخير
מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - I_icon_minitimeالخميس 18 يونيو 2015 - 13:32 من طرف رحيق الجنة

شارك هذه الصفحة
Share |
عدد الزائرين للموقع

מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום -

מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - Empty מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום -

مُساهمة من طرف layaly السبت 13 نوفمبر 2010 - 8:20

מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום -

השבח לאללה, ואת שלום וברכה להיות על שליח אללה, ובכל זאת,
הו מוסלמי האהוב ...
אהובה מוטל עליך להיות גאה ולומר: אני הנביא מוחמד שלי - עליו השלום -.
זו גאווה של סרטים סרטים של זה גאה, האם חוקרים או כסף או עושר ועוצמה ... אסטרונומיה האהוב אומר כי Tcherib ואנשים גאה: הנביא הוא מוחמד - עליו השלום -.
למה לא?! המקום שלו היא ראויה לשבח, שבו כל היצורים, כולל הנביאים שליחים מצפים מעמדה יום תחיית המתים, ואת המקום הזה, כי הוא זה - עליו השלום - Thmayor שבו כל היצורים.
ואז אתה יכול להגיד: אני המתאים ביותר לעם הזה לעם מוסלמי Almtzmip.
לראות את אהובה ... את המילים של אנס בן מאלכ - אללה להיות מרוצה ממנו - הוא מספר לנו על שלנו האהובה לפנינו הגאווה שלנו, הוא אמר: (המאמינים כלואים, יום תחיית המתים, עד Ihmua כך אומרים אם A_i_fna כדי Virihna אדוננו מאיתנו יבוא אדם לומר לך אדם לאנשים אבו הם יצורים של אלוהים עם ידו Oskink שלה ואתה המלאכים הפולחן ואתה יודע את השמות של כל דבר, להתערב לנו עם שלך לורד כך להתנחם מהפינה זה אומר שאני לא למקומו החטא הקטן כי פירות נגועים מן העץ היה אסור להם, אבל תביאו נח, הנביא הראשון שנשלח על ידי האל לעם הארץ הם יבואו, נח אומר, אני לא בקטע של המקום ואת החטא הקטן שפקד שאל האדון ללא ידיעתו, אבל תביאו איבראהים ח 'ליל רחמן אמר שהם יבואו איברהים אומר שאני לא למקומו מזכיר שלושה Kzbat Kzbehn אבל משה תביא, עבד שאלוהים התורה הקרבה מילה Nghia אמר Moosa יהיה לבוא ולהגיד אני לא למקומו החטא הקטן שפגע להרוג אותו עצמי אבל ישוע הביאו הוא משרתו של אללה ושליחו, ואת רוח אלוהים ואת דברו הוא יבוא ישו יגידו שאני לא במקומו, אבל מוחמד תביא הוא העבד של אללה יסלח לו חטאי העבר והעתיד שלו אמר Viotoni ביקשו רשות האדון בביתו לתפילה עבור לי על זה, אם ראיתי וחתם Sajda Vidni, אם ירצה השם, הרשו לי לומר הרם מוחמד לספר לך לשמוע להשתדל להשתדל WSL לתת לו אמר היה להרים את אנכי ושיבח את Thamid השבח לאל Ielmnet מכן להשתדל Faihd לי לעצור ולצאת Vokrjhm האש, הביא להם גן עדן ולאחר מכן לחזור השני הוא ביקש רשות האדון בביתו לתפילה עבור לי על זה, אם ראיתי וחתם Sajda Vidni אם ירצה השם, כדי לתת לי אז אומרים הרם מוחמד לספר לך לשמוע להשתדל להשתדל WSL לתת לו אמר ואז הייתי מרימה את הראש ושיבח את השבח לאל ו Thamid Ielmnet מכן להשתדל Faihd לי לעצור ולצאת Vokrjhm האש ולגרום להם להיכנס לגן עדן ולאחר מכן לחזור השלישי הוא ביקש רשות האדון בביתו Viwve לי על זה, אם ראיתי וחתם Sajda Vidni ירצה השם, כדי לתת לי אז אומרים הרם מוחמד לספר לך לשמוע להשתדל להשתדל WSL לתת לו הוא היה מרים את הראש ושיבח את השבח לאל ו Thamid Ielmnet מכן להשתדל Faihd לי לעצור ולצאת Vokrjhm האש, הביא אותם לגן עדן עד מה נשאר האש למעט אלה שיש להם כלואים הקוראן כל, הוא חייב אלמוות מכן קרא את הפסוק: (זה יכול להיות שיעלו שלך שיבח את לורד עמדה) (ישרא: 79 ), אמר: "זה מבטיח מקום לשבח Allahalihuslm הנביא שלך), הסכים.
אז מה אתה מישהו אהוב ...
אדם - עליו השלום - אמר: אני לא הביאו נח למקום.
נח - עליו השלום - אמר: אני לא הביאו למקום של אברהם.
איברהים - עליו השלום - אמר: אני לא משה, הביאו למקום.
משה - עליו השלום - אמר: אני לא ישו הביאו למקום.
ישו - עליו השלום - אמר: אני לא בקטע של מקום תביאו מוחמד.
אם הם באו מוחמד - עליו השלום - אמר: (יש לי) הסכים.
Feltfajr האומה האהובה שלי שיש לייחס המנהיג שלה האימאם של הנביא מוחמד - עליו השלום -.
הו מוסלמי האהוב ...
מה אתה חושב נביא בוכה רחמים על העם, וקוראת לבכות האדון שלו: (אוי ואבוי לי) מסופר על ידי המוסלמים, הוא נביאנו מחמד - עליו השלום -.
אומר עבדאללה בן עמר אבן אל-AAS - אללה יהיה מרוצה ממנו -: (הנביא מוחמד - עליו השלום - ובעקבותיו דברי אלוהים - אל שדי - ב אברהם - עליו השלום -: (אלוהים, הם הובילו רבים של אנשים אשר עוקב אחר לי אותו) (איברהים : 36), אמר ישו - עליו השלום -:) עבדך: אם אתה דוסט להעניש אותם, הם סולחים להם, אתה עזיז אל חכים) (טבלה: 118), הרים את ידיו ואמר אוי שלי שלי. בכתה ואמרה, אלוהים - אל שדי -: "הו ג 'יבריל, ללכת מוחמד ואלוהים יודע מה Vzle, אכן? גבריאל בא אליו ושאל אותו, ואמר לו כי שליחו של אללה - עליו השלום - מה הוא אמר שאלוהים אמר גבריאל: עבור מוחמד, אומר לו ואף Nsowk שלך) מסופר על ידי המוסלמים.
אלוהים הוא גדול אהובה השלמות של חמלה של הנביא מוחמד - עליו השלום - לעם, וגם לשים לב האינטרסים שלהם ואת האינטרסים עליהם, זה משפט של מצב העצם של הנביא מוחמד - עליו השלום - אלוהים אדירים.

אבל לראות את האהוב שלי ... כדי שלנו אהובה כיצד סטאש קריאתו יום תחיית המתים וכל בקשה נביא בעולם הזה, כי ג 'אבר בן עבד אללה - אללה עשוי להיות מרוצה ממנו - אומר הנביא - עליו השלום -: (כל נביא הזמנה התקשר האומה, והתחבאתי קוראים שלי להתערבותה של יום שלי תחיית המתים) הסכים.
כמאל וחמלה - עליו השלום - זמן של האומה יעץ להם:
זה היה מסופר כי אבו Huraira - אללה יהיה מרוצה ממנו - שליחו של אללה - עליו השלום - אמר: (כמוני כמו האיש הצית את האש, וכאשר אורו סביבה להפוך את המיטה ואת בעלי החיים מתחלקים נפילת האש ולעשות Ihdzhn ו Igbannh Afiktahman בו כמוני כמוך אני לוקח Bhdzkm מן האש כל כך האש כך האש שבו Vnglboni Vtguethmon) הסכים.
ראוי לא של הנביא לעקוב ועלים?! ראוי לא של הנביא וחבריו כדי לתבוע, כדי לתרגל את כל ההיבטים של חיינו על בסיס של חסידיו - עליו השלום - היא שאלוהים הדריך אותו - לו - והוא עלה לרמה הגבוהה ביותר של עבדות?! (.. תגיד, אני הדריך אותי לדרך הישר יש לנו דת ערך של אברהם, מקאן, של עובדי האלילים אומרים תפילה שלי והקרבה שלי אלוהים גוסס שלי הוא לא שותף ולכן הזמנתי את הראשון של המוסלמים) (הבקר: 161 -163).
הנביא האהובה הזאת ...
שהוא בזבז על האמבטיה, ולקחת אותנו אל הדרך לגאולה, מרחיב לנו - עליו השלום - ידיו במי הכיור לשתות מרק עם כל מערכות אחרי הכל, יש אמרה - עליו השלום -: (אני Frtkm על האגן של שתייה דיווח ושתייה לא אף פעם לא מרגישים צמא) הסכימה.
לראות את אהובה, ואני גאה ... אומץ הנביא - עליו השלום -, כי אנס בן מאלכ - אללה יהיה מרוצה ממנו - הוא מתאר את האומץ של שליחנו האהוב - עליו השלום -, הוא אומר: (השליח של שלום אללה עליו הכי טוב לאנשים ועל האנשים הטובים ביותר ואת האנשים האמיצים לי אנשים בפאניקה של העיר באותו לילה, משיקה את העם על ידי Vtlqahm קול שליח של שלום אללה עליו בשל כבר היכו לקול הוא על סוס של עירום Talha אבו בצוואר בחרב, הוא אומר: עשה לך לקחת, לקחת ואמר: מצאנו את הים או כי הים היה סוס להאט) הסכים.
לראות את אהובה, ואני גאה ... האיכות של הנביא - עליו השלום - ואני אומר אבן עבאס - אללה יהיה מרוצה ממנו -: (השליח של שלום אללה עליו נדיבה ביותר של אנשים עם טוב היה נדיב ביותר רמדאן, ועל Jibreel פעם לפגוש אותו כל לילה הרמדאן מציגה את השלום הנביא עליו אם הקוראן שניתנה גבריאל היה נדיב יותר מאשר הרוח הנושבת) הסכים.
לראות את אהובה, ואני גאה ... בנדיבות נביאנו מחמד - עליו השלום -, אמר ג 'אבר בן עבד אללה - אללה יהיה מרוצה ממנו -: (מה יש לך שאל את שליח השלום אללה עליו אף פעם לא אמר משהו לא) הסכים.
לראות את אהובה, ואני גאה ... Tayib הרוח של הנביא - עליו השלום - ולגעת לין, אמר כי אנס בן מאלכ - אללה עשוי להיות מרוצה ממנו -: (ונגע המבוא ולא משי רך יותר כף של שליח של שלום אללה עליו ועל התשואות הריח החזק לא Nbrp טוב יותר מאשר ריח של הנביא אותו) הסכים.
Feltfajr הו מוסלמי האהוב ... אני לא יודע Boeha גאה: Bhafqath ורחמים - עליו השלום - או האומץ - עליו השלום -?! או את איכות ונדיבות - עליו השלום -?! או ריח ניחוח - עליו השלום -?! או אחרת של מיני שנאספו עבור שליחנו האהוב - עליו השלום -?! מעל לכל, אתה צריך להיות גאה הבריאה הנביא טוב - עליו השלום - ויש לו אמר כי אנס בן מאלכ - אללה עשוי להיות מרוצה ממנו -: (השליח של שלום אללה עליו הכי טוב לאנשים תו) מסופר על ידי מוסלמים, זה נכון את המילים של לורד שלנו - ברוך ונעלים - : (ו אתה יוצר גדול) (עט: 4).
הו מוסלמי האהוב ...
אז מה אם ישבתי באוסף שבו הבעלים של הדתות הקודמות, מה אתה עושה עם האנשים האלה ואתה הנביא - שלום מוחמד עליו - ואתה שייך מנהיג העם הזה Muhammadiyah ואת האימאם הוא יותר טוב הוא להגדיר את רגליו על האדמה, זה מוטל עליך לא להיות גאה.
אבל תגיד לי, אלוהים?
אם המועצה לאסוף אותו מן הנביאים, מה אם השלום הנביא שלך עליו איתך?
Oifajr מול הנביאים שלך, אומר: זה העם שלי?
Oifajr מול הנביאים שלך ולהגיד: זה חסידה של השנים?
Oifajr מול הנביאים שלך ולהגיד: זה על שיטתי?
או שזה אומר: (חוץ עם מי היא לא אותי) הסכימו.
האהובה ...
זכותו של הנביא מוחמד - עליו השלום - כך מתגאה העמים שלנו.
אז היזהרו, היזהרו הבגידה הנביא - עליו השלום -.
להיות ראוי להיות חסידיו ואת שיטת Nasiri ו סונה - עליו השלום -.
תן לנו ללכת מאחורי הנביא האהובה; הוא המנהיג שלנו הנציבות הציגה את השמים ואת הארץ.
layaly
layaly
نائب المدير

تـــاريخ التسجيـــل : 02/07/2010
التقييـــــم : 56456
العمــــر : 39
الأوسمة : מספיק גאה כי הנביא מוחמד - עליו השלום - Adare

http://arab-venusmuslims.roo7.biz/